Wynajem i serwis wózków widłowych Śląsk

Wózki widłowe śląskie to uniwersalne maszyny, które w bardzo duży stopniu ułatwiają pracę w wielu zakładach przemysłowych, produkcyjnych, magazynach oraz wszędzie tam, gdzie niezbędne jest przetransportowanie ładunku na paletach w inne miejsce. Jako że często są bardzo intensywnie eksploatowane, wymagają również regularnych przeglądów.

Serwis wózków widłowych Śląsk

Choć obsługa wózków widłowych nie należy do najtrudniejszych umiejętności, to jednak muszą być obsługiwane one przez osoby z odpowiednimi uprawnieniami. Tak samo każda tego typu maszyna podlega dozorowi technicznemu i każdy właściciel swój wózek widłowy musi zarejestrować w rejonowym Urzędzie Dozoru Technicznego. Niezbędne jest również przestrzeganie zasad dotyczących ich eksploatacji oraz konserwacji, które mogą się różnić zależnie od modelu.

Szerokie spektrum usług, jakie proponuje serwis wózków widłowych Śląsk, obejmuje nie tylko niezbędne konserwacje, ale również wszelkie naprawy, które wynikają z intensywnej eksploatacji tego urządzenia. Możliwa jest więc kompleksowa naprawa lub wymiana części na nowe w wózkach widłowych pochodzących od różnego rodzaju producentów.

Profesjonalne naprawy na miejscu lub u klienta

Naprawy wózków widłowych mogą odbywać na miejscu w profesjonalnym warsztacie, ale także czynny jest mobilny serwis, który dojedzie do klienta i tam na miejscu postara się zdiagnozować, a także, jeśli będzie to możliwe, usunąć usterkę u klienta. Szeroki wybór części zamiennych, podzespołów oraz materiałów eksploatacyjnych sprawia, że usterki naprawy dokonywane są sprawnie i szybko.

Dzięki serwisowi wózków widłowych Śląsk możliwe są również rzetelne przeglądy i konserwacje. Wszystkie prace przy urządzeniach wykonywane są przez profesjonalnych specjalistów w tym fachu, którzy również legitymują się wszystkimi niezbędnymi uprawnieniami.

Wynajem wózków widłowych Śląsk

Firma posiada wózki widłowe Śląskie o różnych typach, które można również wynająć. Jest to szczególnie przydatne w sytuacjach, gdy niezbędne jest urządzenie zastępcze do tego, które jest naprawiane. Brak sprawnego urządzenia może skutecznie skomplikować codzienną pracę magazynu czy zakładu produkcyjnego, więc wynajem wózków widłowych Śląsk jest idealnym rozwiązaniem.

Wynajęcie wózka widłowego Śląsk zajmuje niewiele czasu, a cała transakcja przebiega sprawnie i zgodnie z życzeniem klienta. Wszystkie urządzenia są zarejestrowane w UDT oraz są w pełnie bezpieczne. Dowożone są one we wskazane przez klienta miejsce, a ostatecznie również z powrotem zabierane.