Easy Touch 5 – najnowszy uchwyt iOttie już w Polsce!

Easy One Touch to znana i lubiana seria uchwytów samochodowych na smartfona firmy iOttie. W grudniu 2020 r. najnowszy model z tej serii – Easy Touch 5 – zadebiutował nad Wisłą. Co ma Wam do zaoferowania ten uchwyt iOttie? Sprawdziliśmy dla Was!

Easy Touch 5 – moc i bezpieczeństwo klasy premium na desce rozdzielczej Twojego sanochodu!

Tę recenzję moglibyśmy podsumować jednym zdaniem: “Easy Touch 5 to jeden z najlepszych uchwytów samochodowych na smartfona”. Z racji tego, że jesteśmy blogiem, a nie mikroblogiem o tematyce GSM, postaramy się jednak odpowiednio uargumentować właśnie wysuniętą tezę.

Uchwyt na deskę rozdzielczą Easy One Touch 5 jest łatwy w montażu. Posiada również wiele opcji konfiguracji – można go łatwo regulować. Jest kompatybilny z większością urządzeń (nawet z założonym etui). Gwarantuje mocny i pewny chwyt (Twój smartfon będzie bezpieczny nawet podczas szybkiej jazdy i gwałtownego hamowania). Warto pochwalić producenta za dodanie do akcesorium ładnego i praktycznego organizera na przewód magnetyczny. Koniec z zasupłanym kablem, którego w kluczowym momencie za nic nie możesz włożyć do wtyczki!

Dzięki ergonomicznej konstrukcji z Easy Touch 5 możesz korzystać przy użyciu jednej ręki.

Easy Touch 5 – najważniejsze zalety

Najważniejsze zalety nowego produktu iOttie to:

  • Przyssawka, zapewniająca niezwykle solidne mocowanie;
  • Klasyczny design;
  • Wysoka jakość wykonania;
  • Zastosowanie najnowszych rozwiązań technologicznych.

Easy Touch 5 – istotne wady

Czy tak chwalony przez nas produkt może mieć wady? Nikt nie jest pozbawiony choćby drobnych skaz, nawet produkt tak dobry, jak Easy Touch 5.

Nasz zespół, testując nowy produkt iOttie, znalazł jednak tylko dwa minusy:

  • Solidne mocowanie sprawia, że demontaż urządzenia z deski rozdzielczej może być trudny;
  • Cena Easy Touch 5 jest stosunkowo wysoka.

Dodatkowe wyróżnienie za przygotowanie premiery Easy Touch 5 od naszej redakcji dla iOttie Polska.

Na koniec tego artykułu nasza redakcja chciałaby jeszcze jednomyślnie pochwalić producenta omawianego uchwytu na snartfona za doskonale przeprowadzoną premierę tego produktu w naszym kraju. iOttie Polska przygotowało naprawdę przemyślaną kampanię informacyjną i reklamową dla Easy Touch 5.

Firma zadbała również o to, aby dystrybucja nowego akcesorium przebiegała sprawnie od samego początku. Najnowszy uchwyt iOttie jest dostępny w większości sklepów z akcesoriami GSM, jak również sklepach elektronicznych i komputerowych. Bez problemu nabędziesz go tak stacjonarnie, jak i przez Internet, w tym na aukcjach Allegro i w serwisie OLX.