Najlepsze zabiegi stomatologii estetycznej

Współcześni dentyści doskonale wiedzą, że pacjenci chcą dziś nie tylko zdrowych, ale też pięknych zębów i wcale nie satysfakcjonuje ich fakt, że mają żółte zęby nawet gdy słyszą od swego stomatologa, że świadczy to o mocnym szkliwie. Nie jest to jednak żaden problem, dziś każdy może mieć piękne zęby, niezależnie od tego, jaki jest ich stan wyjściowy, gdyż pozwala na to stomatologia estetyczna Poznań. Na jakie zabiegi można się zdecydować?

Wybielanie zębów

To zdecydowanie najpopularniejszy zabieg, na jaki można zdecydować się gdy chodzi o usługi, jakie obejmuje stomatologia estetyczna Poznań. Dentyści oferujący ten zabieg stawiają na różne metody, zawsze zakładają one jednak wybielenie zębów o wiele odcieni, a jednocześnie niedopuszczenie do uszkodzenia czy choćby osłabienia szkliwa. Jest to bardzo ważne, a w domowych warunkach nie zawsze można to sobie zagwarantować, dlatego lepiej jest korzystać z usług gabinetów stomatologii estetycznej w Poznaniu niż wybielać swoje zęby samodzielnie.

Licówki Poznań

Założenie licówek w poznańskich gabinetach zalecane jest zwłaszcza tym pacjentom, którzy mają wiele zastrzeżeń do swych zębów jednocześnie czy też pożądają naprawdę olśniewającego uśmiechu. Licówki cena Poznań co prawda nie są najtańsze, ale efekt jest wart każdych pieniędzy, tym bardziej że za pomocą tych porcelanowych lub kompozytowych nakładek, naklejanych na przednie części zębów, można zupełnie zmienić wygląd swojego uzębienia. Licówki Poznań pozwalają uzyskać zęby olśniewająco białe, idealnie różne (nawet gdy były lekko skrzywione), tej samej wielkości i w atrakcyjnym kształcie. Można zapomnieć o przebarwieniach, spękaniach, białych plamkach – odwapnieniach czy nawet śladów po skruszeniach czy złamaniach. Wobec tego wydaje się, że licówki cena Poznań wcale nie jest taka wysoka.

Zamykanie diastemy

Przerwa między jedynkami jest znakiem rozpoznawczym niektórych celebrytów, a nawet modelek, jednak przeciętne osoby na pewno nie postrzegają tego jako coś pozytywnego. Zwykle “przerwa między zębami”, czyli diastema, jest przyczyną wielkich kompleksów. Gabinety stomatologii estetycznej w Poznaniu mogą zaproponować osobom mającym taki problem wykonanie licówek, ale też możliwe jest zamykanie diastem na inne sposoby, na przykład w ramach zabiegu poszerzania zęba.

Odbudowa zębów

Jest potrzebna nie tylko gdy doszło do uszkodzenia, tj. pęknięcia czy ukruszenia się zęba. Na odbudowę decydują się też osoby, u których powierzchnie sieczne stary się na skutek wieku czy zgrzytania zębami.